Ã–VRIGT / Mattor / Djadjim 4402018

nr 440 2018

Djadjim

Uzbek , tidigt 1900-tal, 164x320, mindre fläckar, mindre skador, minor stains and minor damages

måndag 27 november 2006
kl 16:00:02

  • 27 nov

TEMA Orientaliska mattor 4

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4